Nauka, zabawa i sport, czyli nowy numer „Skafandra”

Jest już nowy numer Gazety „Akademickiej „Skafander”. Znajdziecie w nim obszerny wywiad z prof. nadzw. dr. hab. Andrzejem Samborskim, rektorem PWSZ w Zamościu oraz zapowiedź Dni Kultury Studenckiej. Przeczytacie także o sukcesach tenisistów stołowych PWSZ, którzy wystąpią w półfinale Pucharu Europy!

 – Staramy się dopasować ofertę dla młodych ludzi w taki sposób, aby mogli rozwijać swoje zainteresowania, ale też by mogli odnaleźć się na rynku pracy, dlatego przede wszystkim stawiamy na umiejętności praktyczne. – mówi rektor PWSZ prof. dr hab. Andrzej Samborski. Mówi również o projektach realizowanych przez uczelnię oraz jej planach na przyszłość.

W gazecie znajdziecie również zapowiedź tegorocznych Dni Kultury Studenckiej. Będzie się działo! Power Play, Defis i Shantel wystąpią podczas juwenaliowego koncertu, jaki 10 maja odbędzie się na Rynku Wielkim w Zamościu. Podczas koncertu odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu Miss „Skafandra”.

W tym numerze przeczytacie także o sukcesach pingpongistów PWSZ Zamość. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca awansowali do półfinału Pucharu Europy TT Intercup oraz do finałów Pucharu Polski.

Gazetę Akademicką ”Skafander” możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury.
Link do e-wydania „Skafandra” TUTAJ