Zamość: Walczą o tytuł Super Klasy

Uczniowie klasy 2C LO Centrum Szkół Mundurowych Zamość walczą o tytuł Super Klasy w plebiscycie organizowanym przez “Kurier Lubelski”.

Poza tytułem “Superklasy” zwycięzcy wygrywają wycieczkę do Strasburga. Wśród ubiegających się klas jest i 2C o profilu Straż Graniczna z zamojskiej “mundurówki”.

Jesteśmy “niezwykłą” zwykłą grupą nastolatków uczęszczających do “niezwykłego” liceum. Większość czasu zajmują nam szkolenia i poligony, które pozwalają poznawać tajniki pracy w służbach mundurowych. Szkoła, wspierając realizowanie naszych zainteresowań, organizuje różnorodne zajęcia pozalekcyjne. Wśród Nas są osoby, które należą do np. Legii Akademickiej czy Koła Strzeleckiego. Oprócz tego w życiu prywatnym oddajemy się swoim pasjom takim jak fotografia, sztuki walki czy muzyka. Jesteśmy dwudziestoosobową grupą kreatywnych, sympatycznych, a przede wszystkim ambitnych młodych ludzi. Mimo, że różnią nas charaktery, ciężką pracą dążymy do wspólnych celów i spełnienia marzeń. Ten wyjazd pozwoliłby nam oderwać się od codziennych obowiązków oraz zacieśnić więzi klasowe. Ponadto moglibyśmy poszerzyć nasze horyzonty zwiedzając nowe miejsca i poznając kulturę innego kraju.
Liczymy na wasze wsparcie! Głosujcie na Nas! – apelują.

Autorką zdjęcia jest nasza wolontariuszka, Milena Kulda, która uczy się w klasie 2C. Na młodzież z tej klasy z zamojskiej “mundurówki” głosować można TUTAJ. Pomożecie?