Zamość: Konkurs na plakat „NIEPODLEGŁA” [TERMINY]

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów klas 4-8 szkół podstawowych powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego do udziału w regionalnym konkursie plastycznym na plakat: „NIEPODLEGŁA”.

26.10.2018 r. – mija termin nadsyłania prac
08.11.2018 r. – ogłoszenie wyników
28.11.2018 r. – wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu

Zadaniem uczestników będzie przygotowanie plakatu „Niepodległa” obrazującego odzyskanie przez Polskę niepodległości ze szczególnym uwzględnieniem kontekstów regionalnych, odnoszących się do czterokrotnego pobytu Józefa Piłsudskiego na Zamojszczyźnie.

JURY wybierze i nagrodzi trzy najlepsze prace, ma również prawo przyznać inne wyróżnienia w konkursie, a także ustanowić nagrody specjalne.

Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski, Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak, Poseł na Sejm RP Jarosław Sachajko

Konkurs jest realizowany w ramach projektu “Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo…” – 100 lat niepodległości dofinansowanego przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”.

DO POBRANIA: REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIA