Zamość: Dzień Bezpieczeństwa Narodowego 2017

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu i LO Centrum Szkół Mundurowych Zamość zapraszają na Dzień Bezpieczeństwa Narodowego Zamość 2017. Impreza odbędzie się 28 maja (niedziela) na Rynku Wielkim w Zamościu.

Uczestnicy imprezy będą mogli zobaczyć sprzęt i uzbrojenie będące na wyposażeniu jednostek Wojska Polskiego, Służby Więziennej, sprzęt ratowniczo-gaśniczy Państwowej Straży Pożarnej, wyposażenie Policji. W trakcie imprezy na Rynku Wielkim zostaną zaprezentowane zasady akcji  „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa”.

Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną Centrum Szkół Mundurowych Zamość i innych szkół, posiadających  klasy mundurowe oraz z ofertą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu, która prowadzi rekrutację na bezpłatne studia licencjackie m.in. na kierunku bezpieczeństwo narodowe.

Impreza rozpocznie się o godz. 13. Planowane zakończenie imprezy: godz. 15.30.

Do współpracy przy organizacji imprezy zaproszono: Komendę Miejską Policji w Zamościu, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu, 3. Zamojski Batalion Zmechanizowany, Zakład Karny w Zamościu.