Zamość: Dobiega końca Lubelski Festiwal Nauki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu umożliwiła udział w zajęciach organizowanych w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki, które odbywają się na terenie uczelni (ul. Zamoyskiego 64 i ul. Szczebrzeska 31).

PWSZ w Zamościu jest po raz trzeci współorganizatorem Lubelskiego Festiwalu Nauki, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Człowiek inspiracją nauki”.

Kadra dydaktyczna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu przygotowała dla uczniów wiele ciekawych projektów z różnych dziedzin nauki, które są doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobywanej na zajęciach szkolnych, a także pozwalają na poznanie ciekawostek naukowych. W ofercie festiwalowej zamojskiej uczelni znajdują się wykłady, pokazy, a także zajęcia praktyczne.

Zajęcia odbywają się w dniach 17-19 września. W razie pytań należy skontaktować się z Działem Rozwoju PWSZ w Zamościu – tel. 84/ 638 34 44, e-mail: promocja@pwszzamosc.pl

Wykaz projektów festiwalowych przygotowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu znajduje się na stronach: www.festiwal.lublin.pl i www.pwszzamosc.pl.