Rodzice dzieci kończących szkołę podstawową i gimnazjum stają dziś przed pytaniem – jaką szkołę średnią wybrać, czy odpowiednio przygotuje ona dziecko na studia, czy da w przyszłości dobrze płatny zawód? Jako rodzice i twórcy zamojskiego Technikum New Technology dajemy Państwu rozwiązanie tych dylematów.

Czytaj więcej

W poniedziałek, 29 kwietnia br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie odbyło się spotkanie poświęcone podpisaniu 3000 umowy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 (RPO WL). Beneficjentem jest Zamojskie Centrum Edukacji Enigma, które planuje stworzyć w mieście żłobek.

Czytaj więcej

W tegorocznej edycji programu nauczyciele mogą otrzymać łącznie aż 525 bezpłatnych zestawów edukacyjnych. Dzięki nim przeprowadzą lekcję na temat podatków, a wraz z uczniami powalczą w konkursie o atrakcyjne nagrody. Do tej pory do akcji zgłosiło się już 420 szkół. Najbardziej aktywne województwa to podkarpackie – 72 zgłoszenia, mazowieckie – 54 zgłoszenia i  lubelskie – 44 […]

Czytaj więcej