Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

Z EKONOMIKA W ŚWIAT Z WIEDZĄ I PRAKTYKĄ

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu znany wszystkim jako EKONOMIK to szkoła, która może pochwalić się 95 letnią tradycją kształcenia zawodowego. Jesteśmy szkołą, w której nauczycieli i uczniów łączy odpowiedzialność, radość uczenia i chęć zdobywania wiedzy. Ekonomik to miejsce, w którym stwarzamy warunki dla rozwijania uzdolnień i talentów młodzieży.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowsza ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu w którego skład wchodzą Technikum Nr 1 oraz Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 6 na rok szkolny 2018/19.

Technikum Nr 1

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 6

Szkolenie zawodowe

W związku z przeprowadzaną reformą edukacji proponujemy naukę w Szkole Branżowej I stopnia w następujących zawodach: sprzedawca, cukiernik, piekarz, krawiec, magazynier logistyk. Mając na uwadze dobre przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy, a w szczególności wsparcie kształcenia praktycznego, szkoła podpisała umowy patronackie z pracodawcami zamojskiego rynku pracy. Dzięki współpracy uczniowie szkoły branżowej z zawodach: cukiernik, piekarz, krawiec i technikum w zawodach technik przemysłu mody oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej, mają zapewnione praktyki oraz staże zawodowe.

Zobacz nasze zawody

Zobacz nasz film promocyjny

EKONOMIK to świetna szkoła dające duże możliwości

  • Z nami zwiedzisz świat: realizujemy staże zagraniczne w Austrii, Niemczech i Wielkiej Brytanii, organizujemy płatne praktyki w Grecji.
  • Z nami będziesz FIT: jesteśmy szkołą wyposażoną w nowoczesną siłownię, nasi uczniowie jeżdżą na łyżwach, rolkach, korzystają z basenu.
  • Z nami rozwiniesz pasje: graficzne, taneczne, fotograficzne, wokalne, teatralne, sportowe.
  • Z nami uczysz się w nowoczesnych pracowniach; działasz w organizacjach szkolnych: Samorządzie Uczniowskim, wolontariacie, ZHP, PCK, SzOKu, UKSie.
  • Po Ekonomiku znajdziesz zatrudnienie – szkoła podpisała umowy patronackie z zamojskimi pracodawcami, dzięki którym nasz absolwent zyskuje gwarancję zatrudnienia.
  • U nas jest PO WER!!! W latach 2016 – 2018 realizujemy kolejny projekt unijny „Nowe kompetencje i umiejętności warunkiem dobrego startu zawodowego na europejskim rynku pracy”.

Dołącz do nas !!!

www: www.ekonomikzamosc.pl

facebook: www.facebook.com/ekonomikzamosc

instagram: www.instagram.com/ekonomikzamosc

youtube: www.youtube.com/channel/UCiluR5ki7EIpeaeA7b21j9g

 

Stopień

Szkoła średnia

Miejscowość

Zamość

Zamość, Łukasińskiego 8, tel: ,