Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się

Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się zapewnia każdemu uczestnikowi kursów postęp w przyswajaniu wiedzy. Metodyka Tubaja (więcej na stronie: www.szybkieczytanie.pl) uruchamia dynamiczny proces rozwoju człowieka, zgodnie z jego specyficznym stylem uczenia się. Pobudza indywidualną motywację, poczucie wartości oraz satysfakcji z osiągania konkretnych rezultatów i wyników. Uczestnicy kursów odkrywają na zajęciach prowadzonych przez trenerów Szkoły Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się swoje ukryte możliwości. Uczą się jak się uczyć, w pełni czerpiąc ze swojego naturalnego potencjału.

 

 

Więcej o kursach i szkoleniach

Kurs 6-cio tygodniowy (kurs najbardziej popularny)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny. Uczestnicy kursu wykonują część ćwiczeń samodzielnie w domu. To warunek konieczny pełnego przyswojenia zasad i reguł samodzielnego uczenia się. W cenie kursu 6 zeszytów ćwiczeń + akcesoria. Zobacz mapę myśli opisującą bardziej szczegółowo program tego kursu (format pdf, 280 kB).

Kurs WEEKENDOWY
Zajęcia odbywają się w soboty (w godz. dopołudniowych). Uczestnicy kursu wykonują część ćwiczeń samodzielnie w domu. To warunek konieczny pełnego przyswojenia zasad i reguł samodzielnego uczenia się. W cenie kursu 6 zeszytów ćwiczeń + akcesoria. Cena do uzgodnienia.

Kurs indywidualny
Terminy kursu ustalane indywidualnie. W cenie kursu 4 zeszyty ćwiczeń + akcesoria. Przewidziana praca z trenerem oraz praca własna w domu. Cena do uzgodnienia.

Sprawy organizacyjne:
Rejestracja telefoniczna (w dni powszednie, w godzinach popołudniowych lub wieczornych) lub mailowa.
Grupy maksymalnie 12 osobowe, minimalnie 5 osobowe.
Terminy kolejnych zajęć ustalane są w trakcie pierwszego spotkania organizacyjnego.
Kursy odbywają się w salach szkoleniowych w Zamościu, w miejscach i terminach ustalanych indywidualnie.

INFORMACJA O ORGANIZATORZE
Renata Rogalska MENOS
Firma wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.06/00040/2013,
Akredytacja Polskiej Sieci Kształcenia Modułowego PSKM/28/I/2011,

Stopień

Zajęcia dodatkowe

Miejscowość

powiat zamojski, Zamość

Zamość, , tel: 609 709 442, sscitus.zam.pl

Powiązane artykuły:

INFORMACJA PROMOCYJNA