Kreatywna Fabryka Talentów

24 marca odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu podsumowanie trzeciej edycji projektu „Kreatywna Fabryka Talentów”.

Jest to wspólne przedsięwzięcie dwóch placówek rozwijania talentów: MDK Zamość oraz Szkoły Podstawowej Nr 10 w Zamościu. Projekt obejmował serię warsztatów, podczas których uczniowie mogli rozpoznać swoje talenty, dowiedzieć się jak wyglądają zajęcia pozalekcyjne w MDK oraz zdobywać nowe umiejętności poza lekcjami w szkole.

Koordynatorem z ramienia MDK Zamość był  Radosław Oktaba, zaś z ramienia Szkoły Podstawowej Nr 10 w Zamościu Hanna Zubrzycka.

Podczas uroczystej gali przybyli goście, nauczyciele obu placówek oraz rodzice młodych artystów mogli obejrzeć spektakl „Aktorskie perypetie Koziołka Matołka” oparty o twórczość Kornela Makuszyńskiego. Przedstawienie wyreżyserował Piotr Johaniuk, nauczyciel zajęć teatralnych MDK Zamość. Po występie zarówno nauczyciele realizujący projekt, jak i dzieci otrzymały certyfikaty uczestnictwa w projekcie oraz pamiątkowe upominki. 

Zapraszamy na inne wydarzenia oraz imprezy organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu oraz na zajęcia w formach stałych. Już od 1 kwietnia rozpoczyna się nabór na nowy rok szkolny 2017/18.